ההיכרות שלנו עם דרישות רגולטוריות בארה"ב ומדינות האיחוד האירופי, כמו גם היכולת שלנו להישאר מעודכנים בשינויי התקנות והדירקטיבות השונות מאפשרים לנו להעניק שירות מתמחה ליצואנים מובילים בישראל. יחד עם שותפינו ברחבי העולם, נמצא את הדרך היעילה ביותר להביא את מוצריכם למדפים מעבר לים, בהתאם לדרישות החוק ולסטנדרטים המקומיים.

אנו מציעים ייעוץ וליווי רגולטורי ליצואנים. השירות שלנו גמיש ומותאם לצורכי יצרן או יצואן. אנחנו נלווה אתכם צעד אחר צעד.

התאמת המוצר לרגולציה המקומית

חשוב לבצע בדיקה כזו בראשית תהליך הייצוא על מנת למנוע עבודה מיותרת והוצאות מיותרות.
אנו נבדוק את הגדרת המוצר (הגדרת "תמרוק" משתנה בין מדינות), רכיבים מותרים ואסורים, בדיקות ותעודות נדרשות לצורך היצוא למדינת היעד ובהתאם למוצר הספציפי המיועד לייצוא.

תיק רישום בהתאם לדרישות מדינת היעד

אנו עובדים על פי רשימה מסודרת של המסמכים והבדיקות הנדרשים. במידת הצורך, ננסח עבורכם את המסמכים ונאשר אותם מולכם טרם שליחתם. נאסוף את המסמכים ונבנה את התיק על פי הפורמט המקובל בכל מדינה.

ניסוח ובדיקת תוויות

תווית מוצר תכלול טענות שיווקיות, הגבלות ואזהרות, הוראות שימוש, פרטי יצרן/משווק/ יבואן/נציג אחראי, רשימת מרכיבים ופרטים טכניים נוספים אודות המוצר (כגון: תכולה, תאריך תפוגה, מספר אצווה, סימני מחזור ועוד)/
סדר ומיקום הופעת מרכיבי התווית ואופן כתיבתה משתנים בין מדינות, בהתאם לחוקים ולמקובל באותה מדינה. אנו נסייע בניסוח התווית ונבדוק את תקינותה לקראת ירידה לדפוס.

בדיקות מעבדה וטסטים קליניים

בהתאם לסוג המוצר ולדרישות החוק במדינת היעד, נגדיר מהן הבדיקות והטסטים שידרשו לצורך הרישום. נאתר את המעבדה המתאימה ביותר לביצוע הבדיקות על פי הפרוטוקולים המקובלים במדינת היעד. ננהל עבורכם את הפרויקט מול המעבדה עד לקבלת התוצאות המבוקשות.