כחברה המתמחה במתן שירותי פיקוח חיצוניים, אנו מזהים את מקורן של הבעיות לפני שאלה הופכות למשבר – זאת על-ידי פיקוח שוטף על תהליכים באתרי הייצור, ביצוע ביקורות טרום שילוח, פיקוח על ההטענה וביצוע מבדקים באתרי האחסון והמרכזים הלוגיסטיים של הספקים שלך. לאורך התהליך מתבצעים דיגומים לצורך ווידוא שמירה על תנאי סניטציה נאותים וכן דיגום של המוצר בשלבי הייצור השונים לצורך אנליזה במעבדותינו המוסמכות בהתאם למפרטי הדיגום אותם אנו מפתחים.

באמצעות הנוכחות הגלובלית של חברת Intertek מציעה דרך המעבדה שירותי פיקוח על שרשרת האספקה, גם שאלו נמצאים באזורים המרוחקים ביותר. סניפי Intertek המקומיים ממוקמים באזורים ייצור וסחר מרכזיים ומרוחקים כאחד, ומעניקים לך את היכולת להיות בשליטה מלאה לאורך כל שרשרת האספקה שלך.  הבטחת שרשרת האספקה היא נדבך משמעותי במערכת לניהול הספקים שלך.

פיקוח חומרי גלם

ביצוע דיגום אקראי של חומר הגלם הנכנס למפעל, ובדיקת התאמה לסטנדרטים.

פיקוח בזמן הייצור

עם עזיבת היחידות הראשונות את קווי הייצור, מתבצעת התאמה למפרט תוך בדיקת פגמים או סטיות ממדדי האיכות שנקבעו.

פיקוח טרום שילוח

פיקוח זה מתבצע לאחר ש-100% מייצור הסחורה הושלם והמוצרים ארוזים וממתינים לשילוח.
דיגום אקראי מהסחורה מתבצע על-פי כללי דיגום אקראי בינלאומיים מוסכמים, ומתבעת התאמה למפרט המוצר הארוז. נבחנים פרמטרים שונים כגון כמות, טיב העבודה, תפקוד המוצר, גודל, צבע, ואופן האריזה – כל אלה על מנת להבטיח עמידה בתנאי החוזה.

פיקוח העמסה

שלב זה מתחיל בביצוע אימות, שהמוצרים שעברו פיקוח הם המוצרים שנארזים ומועמסים לצורך שילוח. כמו כן, מתבצע אימות בין תנאי החוזה ו/או הזמנת הרכש לבין המוצרים הארוזים – הן מבחינת אופן האריזה, הכמות הנארזת, יעד השילוח, סימון הסחורה וכדומה.
אמצעי ההובלה נבדק ביסודיות למציאת פגמים או אי-התאמות, ותנאי ההובלה מתועדים.
בתום ההעמסה, ננעלת המכולה באמצעות סגר על מנת למנוע פתיחה טרם ההגעה ליעד.