מהשדה לצלחת – בודקים, קונים, אוכלים
דרך המעבדה החלה דרכה כיוזמה, שמטרתה להעניק לצרכנים אמצעי פשוט לבחירת תוצרת חקלאית בטוחה יותר. כיום, עשרות אלפי מוצרים חקלאיים נמצאים בפיקוח, נושאים את תו התקן של דרך המעבדה ומבטיחים למאות אלפי לקוחות, צריכה אחראית יותר.
באמצעות סימון פשוט של המוצרים, יכול צרכן הקצה להיות בטוח שהחקלאי כמו גם משווק התוצרת החקלאית, עומד בתקנים מחמירים לגידול חקלאי בטוח ואחראי יותר.

דרך המעבדה – מובילה לתרבות חקלאית חדשה
שנים לאחר מכן, מובילה דרך המעבדה תרבות חקלאית אחרת. צוות האגרונומים שלנו מעניקים למגדלים, למשווקים ולבתי האריזה כלים להתנהגות אגרוטכנית נכונה, ופיקוח שוטף ברמת החלקה המבטיח עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לניטור ומניעת משברים.
מעבדותינו המוסמכות מלוות את תהליך הפיקוח לאורך שרשרת הערך, ומספקות אנליזות מדויקות ואמינות בזמני תגובה מידיים.
קשר רציף עם הרגולטור מחד וחיבור חזק עם המגדלים, המשווקים, ורשתות הקמעונאות מאידך, שמים את דרך המעבדה בלב העשייה החקלאית המקומית. יותר בקרה – פחות הדברה.

מרכז ידע ליצואן
ידע וניסיון של שנים בשילוב היכרות מעמיקה של תקנים ודרישות בינלאומיות, הפכו את דרך המעבדה למרכז ידע שמאפשר ליצואני תוצרת חקלאית להיות שקטים בכל הנוגע לעמידה בדרישות היצוא המחמירות. ייעוץ, ליווי והדרכה, כמו גם פיקוח בשטח, מקנים למומחים שלנו את היכולת להעניק ליצואן את הכלים להיות בשליטה לאורך כל שרשרת האספקה – משלב הגידול ועד לטיפול לאחר קטיף.